TANA - emulze, disperze, odstraňovače

B 250
 
B 250 universal
Speciální disperze s čistícími účinky. Vytváří neklouzavý ošetřující film, odolný proti vyšlapání, s lehkým leskem. Přezkoušeno dle DIN 18032. Vyšlapaná místa lze jednoduše opravit. Použitelná na všechny podlahové krytiny, které jsou odolné vodě. Zvláště vhodné tam, kde záleží na neklouzavosti povrchu.
 
GLANZER - B 251 - ošetřující emulze
Vyšlapání velmi odolná samolesklá emulze. Použitelné na všechny vodě odolné podlahové krytiny. Lesklý ochranný film odpuzuje nečistoty a je extrémně odolný proti vychození stop. Snadné a rychlé nanášení při nízké spotřebě.
Glent
 
Longlife Stone - ošetřující emulze na kamenné podlahy
Vyšlapání extrémně odolná ošetřující disperze na podlahy z přírodního a umělého kamene. Není vhodná k použití na glazované dlaždice, mikropórézní slinutou dlažbu a vysoce leštěný přírodní kámen.
Longlife top
 
Longlife Diamond - trvanlivá emulze
LONGLIFE diamond vytváří setření odolný, neklouzavý ošetřující film, který je extrémně odolný proti šmouhám od podrážek, vyšlapání dopravních cest a znečištění. Vynikající pokládka. Vysoká plnící schopnost u savých krytin. Extrémně vydatný a zvláště hospodárný díky dlouhé době použití.
Megla pol
 
Longlife Uno - úsporná ošetřující emulze
Speciální disperze s vysokým podílem pevných látek. Pomocí LONGLIFE uno lze v krátkém čase dosáhnout optimálního vzhledu. Často je možno ušetřit celou vrstvu. Přednosti výrobku obzvlášť vyniknou u silně savých podlahových krytin. Optimálního položení dosáhneme při použití SPEED mopu.
Polymer grundierer
 
Polymer Primer - vyplňovač pórů
Trvanlivý vyplňovač pórů. Nejvyšší odolnost proti vodě a detergentům. Ochranný film zůstává i po základním čištění z velké části zachován. Lze použít na všechny porézní, nasákavé podlahové krytiny s výjimkou gumy.
Resisto des
 
Longlife hospital - emulze odolná dezinfekčním prostředkům Apesin
Dezinfekčním prostředkům odolná ošetřující disperze. Rychle a snadno se nanáší. Vysoká plnící schpnost, snížené ulpívání nečistot. Použitené na všechny vodě odolné podlahové krytiny. Ideální pro nemocnice, sanatoria a domovy důchodců stejně jako všude tam, kde se uklízí APESINY.
Zpět na úvod Akční nabídka Novinky Poslat E-mail Kontaktní informace Vstup do elektronického obchodu
Podlahové mycí automaty, vysokotlaké mycí stroje, parní čističe, extraktory
Čisticí a mycí prostředky pro denní i generální úklid, průmyslové čističe mastnot
Jsme obchodním zástupcem pro výrobce Everstar, který dodává na náš trh čisticí a mycí prostředky vysoké kvality za rozumnou cenu.
Podlahové mycí automaty, extraktory, jednokotoučové mycí stroje
Čističe obuvi a podrážek  pro kanceláře i průmysl
Podlahové automaty, vysavače, extraktory
Německý výrobce mopovacích, manipilačních a úklidových vozíků s dlouholetou tradicí
Tuzemský výrobce mopovacích, manipilačních a úklidových vozíků
Mycí,  úklidová a čisticí chemie, polymerové vosky
Italský výrobce úklidových a manipulačních vozíků, širokého sortimentu
Veškeré profi nářadí na mytí prosklených ploch, a mytí ve výškách
Ostatní sortiment
mobil: 605 710 875