Mycí prostředky STAR od českého výrobce Everstar s.r.o.

Jsme regionálním obchodním zastoupením firmy Everstar pro oblast Star profesionální čištění.

Everstar, český výrobce prostředků Star. Firma byla založena v roce 1990 ryze českým subjektem, s cílem vyrábět na základě kanadského know how vodou ředitelné prostředky k odmašťování a speciálnímu čištění.
Profesionální úklidová a gastro chemie, určená do všech oblastí úklidu a čištění. Zajistí vám především čištění podlah, koberců, oken, toalet, koupelen, tekutá mýdla, mytí nádobí, dezinfekční prostředky, speciální a univerzální čističe, superkoncentráty, aplikační systémy. Novinkou jsou ekologicky šetrné výrobky z obnovitelných zdrojů surovin - zelený úklid. Poskytujeme konzultace a poradenství v oblasti čištění, úklidu a optimalizace vašich nákladů.

Zakázková výroba ve všech oblastech produkce firmy Everstar - profesionální čištění a průmyslové odmašťování, úklidová a gastro chemie, prostředky pro dům, byt, zahradu, auto a kolo. Výroba je možná podle firemních receptur nebo i vlastních.

Vždy aktuální dokumenty ke stažení: kompletní ceník profesionální čištění, kompletní katalog prostředků STAR profesionální čištění vše ve formátu PDF, si můžete stáhnout na našich stránkách obchodnbs.cz v levém sloupečku na hlavní straně.

Kde ještě můžete zakoupit prostředky STAR profesionální čištění.
SEWO, spol. s r.o. Hostivice okres Praha - západ

Též v našem e-shopu.

 

Everstar - banner
 
Koberce strojní šištěníPODLAHY STROJNÍ ČIŠTĚNÍ
Koncentrovaný intenzivně čisticí, nepěnivý prostředek určený pro strojní mytí podlah. Odstraňuje mýdla, olejové a tukové nečistoty. Použitelný na všechny vodou omyvatelné podlahové krytiny, PVC, umělé pryskyřice, asfalt a kámen.
  Podlahy lesklá dlažbaPODLAHY LESKLÁ DLAŽBA
Univerzální, parfémovaný, koncentrovaný prostředek určený k základnímu čištění všech vodou omyvatelných povrchů. Neobsahuje soli. Zanechává povrch čistý a lesklý.
  Podlahy parfémovanýPODLAHY PARFÉMOVANÝ Koncentrovaný parfémovaný prostředek určený k základnímu čištění všech vodou omyvatelných povrchů - dlažby, PVC, linolea, lakovaných parket, laminátových povrchů a dalších.
         
Podlahy silné znečištěníPODLAHY SILNÉ ZNEČIŠTĚNÍ Koncentrovaný prostředek určený k čištění silně znečištěných podlah a vodou omyvatelných povrchů - dlažby, PVC, linolea a dalších. Odstraňuje staré zbytky čističů a leštěnek.   Podlahy univerzálPODLAHY UNIVERZÁL Univerzální koncentrovaný prostředek určený k základnímu čištění všech vodou omyvatelných povrchů.   Podlahy zelenéPODLAHY ZELENÉ Koncentrovaný jemně parfémovaný prostředek z obnovitelných zdrojů surovin určený k základnímu čištění všech vodou omyvatelných povrchů - dlažby, PVC, linolea, lakovaných parket, laminátových povrchů a dalších.
         
Koberce ruční čištěníKOBERCE RUČNÍ ČIŠTĚNÍ
Prostředek k ručnímu čištění skvrn na kobercích. Vhodný na skvrny způsobené mastnotami, rostlinnými barvivy, krví, kávou, inkoustem, domácími zvířaty apod.
  Koberce strojní čištěníKOBERCE STROJNÍ ČIŠTĚNÍ
Nepěnivý čisticí prostředek vhodný zejména pro strojní čištění koberců způsobem nástřiku a následného odsátí znečištěného roztoku do zásobníku (mokré vysávání).
  Okna ruční čištěníOKNA RUČNÍ ČIŠTĚNÍ Účinný prostředek k ručnímu mytí a čištění oken a skel.
         
Okna skleněné plochyOKNA SKLENĚNÉ PLOCHY
Účinný prostředek k mytí oken a skel s amoniakem.
  Univerzální čistič - alkoholovýUNIVERZÁLNÍ ČISTIČ ALKOHOLOVÝ
Alkoholový prostředek k rychlému a dokonalému čištění středně znečištěných omyvatelných ploch ze skla, keramiky, dřeva a plastů.
  Koupelny s leskemKOUPELNY S LESKEM
Čistící přípravek na mytí koupelen, umývadel, van, záchodových mís, kachliček, obkladů, vodovodních baterií, sprchových koutů. Obsahuje antibacteriální, antifungicidní přísady a speciální látku zamezující rychlému usazování vodního kamene. Zachovává lesk a svěží vůni.
         
Koupelny a příslušenství - zelenéKOUPELNY A PŘÍSLUŠENSTVÍ ZELENÉ
Čistící prostředek z obnovitelných zdrojů surovin na mytí koupelen, umyvadel, van, záchodových mís, kachliček, obkladů, vodovodních baterií. Napomáhá zamezit opětovnému usazování špíny a nečistot.
  Tekuté mýdlo
TEKUTÉ MÝDLO
Tekuté mýdlo se svěží jemnou vůní pro každodenní použití. Provedení ve třech různých parfemacíh a barvách: palmsilk-svěží (modrá), malina (červená), kokos (bílá).
  Tekuté mýdlo krémovéTEKUTÉ MÝDLO KRÉMOVÉ
Tekuté mýdlo se svěží jemnou vůní a krémovým vzhledem. Mýdlo je vhodné pro každodenní použití. Obsahuje ochranné látky.
         
Tekuté mýdlo zelený úklidTEKUTÉ MÝDLO ZELENÉ
Tekuté mýdlo z obnovitelných zdrojů surovin s jemnou vůní. Obsahuje ochranné látky.
  Odpady enzimatický čističODPADY ENZYMATICKÝ ČISTIČ ZELENÝ
Je směsí nejúčinnějších enzymů, které čistí ucpaná potrubí a sifony. Pomáhá preventivně udržet dokonalý průtok v odpadu a odstraňuje nepříjemný zápach. Přípravek neobsahuje žádnou žíravinu.
  WC gelovýWC GELOVÝ
Gelový prostředek na toalety, dřezy, vany, umyvadla. Čistí, odstraňuje vápenaté usazeniny, močový kámen. Zanechá dlouhotrvající svěží vůni.
         
WC čistič zelený úklidWC ČISTIČ ZELENÝ
Gelový prostředek z obnovitelných zdrojů surovin na toalety, dřezy, vany, umyvadla. Čistí a odstraňuje vápenaté usazeniny, močový kámen a rez.
  Sanitární vodní kámen a rezSANITÁRNÍ VODNÍ KÁMEN A REZ
Odstraňuje vápenné a olejové usazeniny, močový kámen a rez na plochách a předmětech, které jsou odolné kyselinám. Použitelný na keramiku, keramické obklady, pálené cihly, umyvadla, záchodové mísy a WC mušle z porcelánu, keramiky a nerezu.
  Sanitární koncentrátSANITÁRNÍ KONCENTRÁT
Koncentrovaný parfémovaný přípravek určený k ředění, na čištění koupelen, umyvadel, van, záchodových mís, kachliček, obkladů, vodovodních baterií.
         
ProfesionálPROFESIONÁL
Unikátní profesionální prostředek k čištění organických skvrn. Určený především na koberce, čalounění, interiéry vozů, textil, plasty, plastový nábytek, gastro a kuchyňské zařízení a všechny ostatní vodou omyvatelné povrchy. Vhodný také k čištění skvrn po zvířatech.
  Vonný osvěžovačVONNÝ OSVĚŽOVAČ
Jemný, vysoce účinný a trvanlivý prostředek k provonění všech prostor. Především koupelen, umýváren, WC, kanceláří, veřejných prostor apod.
  Speciál STAR 50 SPECIÁL STAR 50
Unikátní prostředek k čištění skvrn způsobených mastnotami, barvivy, kávou, krví, inkoustem apod., určený především na koberce, čalounění, interiéry vozů, textil, sportovní obuv, plasty, plastový nábytek a všechny ostatní vodou omyvatelné povrchy (podlahy, ledničky, obklady, kuchyňské linky apod.), vhodný také k čištění skvrn po domácích zvířatech.
Průmyslové vysavače NBS
Zpět na úvod Akční nabídka Novinky Poslat E-mail Kontaktní informace Vstup do elektronického obchodu
Podlahové mycí automaty, vysokotlaké mycí stroje, parní čističe, extraktory
Čisticí a mycí prostředky pro denní i generální úklid, průmyslové čističe mastnot
Jsme obchodním zástupcem pro výrobce Everstar, který dodává na náš trh čisticí a mycí prostředky vysoké kvality za rozumnou cenu.
Podlahové mycí automaty, extraktory, jednokotoučové mycí stroje
Čističe obuvi a podrážek  pro kanceláře i průmysl
Podlahové automaty, vysavače, extraktory
Německý výrobce mopovacích, manipilačních a úklidových vozíků s dlouholetou tradicí
Tuzemský výrobce mopovacích, manipilačních a úklidových vozíků
Mycí,  úklidová a čisticí chemie, polymerové vosky
Italský výrobce úklidových a manipulačních vozíků, širokého sortimentu
Veškeré profi nářadí na mytí prosklených ploch, a mytí ve výškách
Ostatní sortiment