Čističe koberců a extraktory

Nabízíme čističe koberců - extraktory od těchto výrobců.

Vstup na stránku extraktory Nilfisk-Alto
Vstup na stránku extraktory
     
         

Jak pracuje extraktor

Co je to vlastně extraktor a jak správně s tímto přístrojem pracovat. Čištění extrakcí, je vysoce efektivní způsob údržby koberců, čalounění, textilních podlahovin, textilních tapet, textilních vertikálních žaluzií a dalších textilií v interiérech.
Principem extrakčního čisticího přístroje je vstřikování čisticího roztoku pod určitým tlakem (od 2 - 13 barů) do textilie a současné nebo následné odsávání uvolněných a rozpuštěných nečistot.
Výhody tohoto čištění spočívají především v tom, že rychlým způsobem dochází k odstranění ulpívajících nečistot z celé hloubky textilie, nedochází k promáčení textilie a poškození vlasu mechanickým otěrem. Proto je tento způsob vhodný k průběžnému čištění a údržbě všech druhů textilií v interiérech. Nehodí se jako nárazový, občasný, generální úklid koberců. K tomuto účelu je možno použít kobercový automat, který má rotační kartáč smáčený čisticím roztokem a odsávací hubice vpředu i vzadu za kartáčem.

K průběžnému čištění můžeme použít extraktory s tlakem čerpadla 2 - 4 bary, pokud však chcete koberec důkladně proprat a je možno tento způsob čištění na něj aplikovat, použijte extraktor s tlakem čerpadla do 13 barů, nebo již zmíněného kobercového automatu.
Při čištění koberců extraktorem dbejte taktéž na použité čisticí prostředky. Tyto musí být něpěnivé, aby nedošlo k poškození stroje a musí být šetrné k čištěné textilii, aby nedošlo ke zničení osnovy koberce nebo poškození barevné stálosti textilie.

Průmyslové vysavače NBS
Zpět na úvod Akční nabídka Novinky Poslat E-mail Kontaktní informace Vstup do elektronického obchodu
Podlahové mycí automaty, vysokotlaké mycí stroje, parní čističe, extraktory
Čisticí a mycí prostředky pro denní i generální úklid, průmyslové čističe mastnot
Jsme obchodním zástupcem pro výrobce Everstar, který dodává na náš trh čisticí a mycí prostředky vysoké kvality za rozumnou cenu.
Podlahové mycí automaty, extraktory, jednokotoučové mycí stroje
Čističe obuvi a podrážek  pro kanceláře i průmysl
Podlahové automaty, vysavače, extraktory
Německý výrobce mopovacích, manipilačních a úklidových vozíků s dlouholetou tradicí
Tuzemský výrobce mopovacích, manipilačních a úklidových vozíků
Mycí,  úklidová a čisticí chemie, polymerové vosky
Italský výrobce úklidových a manipulačních vozíků, širokého sortimentu
Veškeré profi nářadí na mytí prosklených ploch, a mytí ve výškách
Ostatní sortiment
mobil: 605 710 875